EN فا

سیم کارت آرین تل سیم کارت استارتاپی کشور

سیم کارت آرین تل سیم کارت استارتاپی کشور

1100  تعداد بازدید  |  شنبه 21 تیر ماه 1399

 

 

آرین تل، اپراتور حامی کسب و کارهای نوپا در راستای هوشمندسازی شهر

 

 

مراسم امضا تفاهم نامه میان بانک ایران زمین و سازمان فناوری اطلاعات با حضور جناب آقای مهندس امیرناظمی – معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات - و جناب آقای مهندس پورسعید – مدیرعامل بانک ایران زمین - همراه با دیگر مهمانان برگزار شد.

 

 

 

شرکت آرین تل با مشارکت دیگر مراکز در راستای پشتیبانی از کسب و کارهای نوپا و شرکت های دانش بنیان، بسته های حمایتی فراهم کردند. در این بسته خدمات بانکی/ ارتباطی شامل: سیم کارت، اینترنت پرسرعت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان و دسترسی به زیرساخت باز API بانکی در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد. 

 

 

در این مراسم جناب آقای مهندس امیرناظمی – رییس سازمان فناوری اطلاعات – با اشاره به این موضوع که تکنولوژی و سرعت دیجیتال زندگی مارا دچار تغییرات اساسی کرده است، گفت: در زمان های گذشته در سیستم های بانکی سه حوزه ی بانک ها، اپراتورها و فین تک باهم در تعارض و ناهماهنگی بودند، اما امروزه یکی از اهداف مهم مراکز در این حوزه نزدیک تر کردن این سه حوزه فعالیتی به یکدیگر است.

 

 

 

در ادامه جناب آقای مهندس فرزاد غضنفری – مدیر توسعه تجاری آرین تل – درباره ی این همکاری توضیح دادند : پلتفرم باز آرین تل (open API)، محیطی را مهیا نموده تا کسب و کارها، توسعه دهندگان API، شتاب دهندگان و استارت آپ ها، با استفاده از واسط های برنامه نویسی و سرویس های ابری آرین تل، نیازمندی های مشتریان خود را تامین نمایند و واسط های برنامه نویسی خود را با سایر بازیگران و مشتریان آن ها به اشتراک گذارند.

 

 

جناب آقای مهندس سعید روشنی – مشاور رییس سازمان نوآفرین- با اشاره به این موضوع که نوآفرین بزرگترین درگاه ارایه خدمات دولتی به اکوسیستم استارت آپی ایران است گفت: در ابتدا تلاش این سامانه ارایه خدمات دولتی در یک پلتفرم واحد و یکپارچه به اکوسیستم نوآفرینی بوده است.

 

 

در ادامه مراسم جناب آقای مهندس فرهاد اینانلویی – معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین- در خصوص شاخص هایی که میتوان از طریق آن پی به دیجیتالی شدن یک سازمان برد، اشاره کرد و اظهار داشت: اولین شاخص میزان تراکنش های غیر حضوری یک سازمان است. تراکنش های حضوری بسیار بیشتر از تراکنش های غیرحضوری هزینه دارد. پس دیجیتالی شدن باید منجر به کاهش هزینه ها شود. وی شاخص مهم بعدی را نوآوری باز اعلام کرد که با استفاده از پلتفرم باز آرین تل و بانک ایران زمین بستری برای استارت آپ ها و فین تک ها فراهم شده است.

 

 

 

جناب آقای مهندس عبدالمجید پورسعید – مدیر عامل بانک ایران زمین- با بیان این که حدود سه سال و نیم است که بانک ایران زمین در مسیر تحول دیجیتال در حرکت است گفت: حمایت از کسب و کارهای نوین و استفاده از ایده های نو در این پلتفرم میتواند تحولی مناسب در بانکداری دیجیتال ایجاد کند.

 

 

و در پایان این مراسم در حضور مدیرعامل بانک ایران زمین و معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران تفاهم نامه همکاری میان بانک ایران زمین و سازمان فناوری اطلاعات به نمایندگی فرهاد اینانلویی – معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین- و شهلا ناصری – معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران- امضا شد.